TEKNİK SERVİS

Teknik Ekibimiz Gücümüzdür...

Teknik Servis ve Bakım Hizmet Detayları 14 yıldır profesyonel mühendis ve hizmet kadrosu ile Mimaki model dijital baskı makinelerinin teknik servis hizmetini basarılı bir şekilde verilmektedir.Bunun yanısıra firmamız sektördeki lider firmalara teknik danışmanlık hizmeti vermektedir.Teknik servis hizmetlerimiz arasında makinelerin bakım, onarım, monitor ve baskı makinelerinin renk ayırım ve kalibrasyonlarının yapılması gibi hizmetleri içermektedir.

Yerinde Teknik Servis

Dijital baskı makinelerinizin performans analizleri, sorun tespitleri, sorun çözümleri hizmeti verilmektedir.

Bakım Anlaşmaları

Bakım anlaşmalarımız yapılan anlaşmaya göre, günün her saatinde veya mesai saatleri içerisinde mimaki, roland, mutoh, d-gen dijital baskı makinelerinizde veya rip yazılım proğramlarınızda herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için, profesyonel servis ve hizmet kadromuzca kontrol edilip, sorunların giderilip, gereken önlemlerin alınma hizmetini içermektedir.

Anlaşmalı müşterilerimiz en öncelikli müşterilerimizdir. Telefon, Messenger Uzak Masaüstü Bağlantısı ve Yerinde Servis hizmetlerimizden, sorunu en hızlı çözebilecek olan yöntem tercih edilir ve müşteri sorunlar çözülür. Müşterilerimiz, dijital baskı makineleri bozulduğu için, iş kaybına uğramazlar, Teknolojik gelişmelerden anında haberdar olurlar, ek hiçbir ücret ödemezler, makine ile ilgili yedek parça aldıklarında çok özel ödeme koşulları ve iskontolar sağlanır.

DM Makine

© Copyright 2016 DM MAKİNE. Her hakkı saklıdır.

BLOG

DM Makine